Dzisiaj jest: 27.5.2018, imieniny: Amandy, Jana, Juliana
Ogłoszenie:

PROFESJONALNA OCHRONA - SPECJALIZACJA - IMPREZY MASOWE ORAZ KAŻDE INNE

dodano: 2018.01.24 ważne do: 2019.03.31 wyświetleń: 208
Szczegóły ogłoszenia:
Specjalizujemy się w zabezpieczaniu wszelakich imprez: MASOWYCH, OKOLICZNOŚCIOWYCH i SPORTOWYCH
Oferujemy także usługi związane z wykonaniem dokumentacji oraz uzyskaniem opinii, decyzji, pozwoleń niezbędnych do przeprowadzenia imprezy masowej. W ofercie posiadamy także pojazdy oraz profesjonalną łączność na wynajem. Działamy na terenie całej POLSKI. Nasi kierownicy to przeszkolony, odpowiedzialny i doświadczony zespół z wymaganymi uprawnieniami. Zabezpieczaliśmy i zabezpieczamy niejedną imprezę od tych największych w kraju po te mniejsze. Skontaktuj się z nami czy jesteśmy w stanie nawiązać współpracę w Twojej miejscowości. Działamy od lat i dobrze jest nam znana branża eventowa gdyż współpracujemy z wieloma organizatorami, firmami eventowymi oraz z firmami obsługującymi eventy i wydarzenia. Postaw na profesjonalnych ludzi, którzy znają się na bezpieczeństwie bo to istotny element a w dzisiejszych
czasach przy tylu zagrożeniach tym bardziej jest to najważniejsze.
Kontakt
kierownik ds bezpieczeństwa
woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
AbcEvent.pl JEST TO PORTAL FIRM I OSÓB OBSŁUGUJĄCYCH EVENTY, IMPREZY MASOWE I OKOLICZNOŚCIOWE. DARMOWA REJESTRACJA. DARMOWE OGŁOSZENIE W STANDARDZIE.