Dzisiaj jest: 27.5.2018, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Cennik

Dodawanie niektórych opcji np. standardowe ogłoszenie, wpis firmy czy oferta promocyjna po darmowej rejestracji w serwisie AbcEvent.pl  jest całkowicie BEZPŁATNIE. 

Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:
 

Wpis Premium - wyróżniony niebieską ramką, oraz prezentowany zawsze na początku listy kategorii.

Wpis Premium Plus - prezentowany na stronie głównej serwisu oraz wyróżniony niebieską ramką, oraz prezentowany zawsze na początku listy kategorii.

Ogłoszenie WYRÓŻNIONE - ogłoszenie wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii i podkategorii w której zostało dodane. 

 

Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS
 

1. Podbicie ogłoszenia na liście kategorii w zależności od zakupionych punktów. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM PLUS odbywa się, podbite (na samej górze w ogłoszenie które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania.
 

Cennik rozszerzonych wpisów firmy prezentuje się w sposób następujący:
 

Wpis Premium - pełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe jak i prezentacja oferty w postaci zdjęć. Wpis taki otrzymuje podstronę w serwisie. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i zawsze na górze wyników z listy kategorii w której został dodany.
 

Wpis Premium Plus - wizytówka firmy prezentowana w subdomenie serwisu nazwafirmy.serwis.pl pełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe, galeria zdjęć. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i zawsze na górze wyników z listy kategorii w której został dodany. Wpis promowany jest także na portalach społecznościowych.
 

Oferty Promocyjne
 

Top Oferta - oferta prezentowana na stronie głównej podstrony "Oferty Firm" oraz wyróżniona niebieską ramką i prezentowana zawsze na początku listy kategorii w której została dodana.
 

Jak zapłacić za ogłoszenie?
 

Serwis AbcEvent.pl umożliwia wygodne płatności SMS, online oraz płatność na konto serwisu. 

Serwis AbcEvent.pl zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.

Płatności sms obsługuje serwis DotPay.pl. Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy składać do firmy DotPay.pl. Usługi płatności sms są dostępne w sieciach komórkowych: Tmobile, Orange, Plus GSM, Play (Sami Swoi, Hayah, Tak Tak, Simplus, Orange Go, POP i inne). Regulamin usług SMS znajduje się tutaj: Regulamin usługi
 

 
 


    *Wpis promowany dodawany jest na okres 1 roku, po tym czasie wymaga przedłużenia lub zmienia się we wpis zwykły.

WYBÓR WPISU DOKONUJEMY W ZAKŁADCE "KATALOG FIRM" - "DODAJ FIRMĘ DO KATALOGU"  TUTAJ


DODATKOWE OPCJE:
PROMOCJA  TRWA DO KOŃCA ROKU 2017 - ZAKUPIONE WPISY: PREMIUM ORAZ PREMIUM PLUS DOSTAJĄ NA ŻYCZENIE

KONTO:

PREMIUM 
+10 PUNKTÓW NA PROMOWANIE OGŁOSZEŃ
(1 punkt = 1 darmowe ogłoszenie Premium PLUS)
+10 PUNKTÓW DO PROMOWANIA OFERT (1 punkt = 1 darmowa TOP oferta)

PREMIUM PLUS
+20 PUNKTÓW NA PROMOWANIE OGŁOSZEŃ (1 punkt = 1 darmowe ogłoszenie Premium PLUS)
+20 PUNKTÓW DO PROMOWANIA OFERT (1 punkt = 1 darmowa TOP oferta)

 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
AbcEvent.pl JEST TO PORTAL FIRM I OSÓB OBSŁUGUJĄCYCH EVENTY, IMPREZY MASOWE I OKOLICZNOŚCIOWE. DARMOWA REJESTRACJA. DARMOWE OGŁOSZENIE W STANDARDZIE.