Dzisiaj jest: 27.5.2018, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

O nasWitajcie!


nazywam się Daniel Grochala i jestem założycielem serwisu AbcEvent.pl.
Pomysł stworzenia serwisu narodził się z potrzeby zebrania wszystkich elementów układanki w jedną całość, gdyż przeprowadzenie udanego eventu to przede wszystkim sprawna i dobra organizacja a co ważniejsze zapewnienie profesjonalnego bezpieczeństwa i zabezpieczenia medycznego uczestnikom imprezy, eventu czy wydarzenia.
Od 2001 roku pracuję w ochronie a od 2005 roku posiadam uprawnienia kierownika ds. bezpieczeństwa.
Specjalizujemy się w ochronie imprez masowych, sportowych, imprez okolicznościowych oraz wszelkiego rodzaju eventów i wydarzeń.
Brałem udział w zabezpieczeniach zarówno małych jak i wielkich wydarzeń, imprezach masowych czy też innych eventów.
Z większych zabezpieczeń, gdzie byłem kierownikiem ds. bezpieczeństwa można wymienić m.in. trasę koncertową Lata z Radiem 2013r, mecze piłki nożnej różnych klubów oraz wiele innych koncertów, bankietów, festynów. Pełniłem funkcję koordynatora ochrony podczas jednych z największych festiwali w Polsce, takich jak: Opener, Orange Warsow, Krakow Live festival czy Koncerty w Energylandi.
Zabezpieczanie eventów przez tyle lat pozwoliło mi nabyć doświadczenia oraz poznać różnych ludzi z branży, z firm eventowych, osoby organizujące eventy czy wydarzenia, z firm specjalizujących się w zabezpieczeniu technicznym czy medycznym a także konkurencyjne firmy mające zapewnić bezpieczeństwo.
Eventy z moim udziałem odbywały i nadal odbywają się w różnych miejscach, miastach, obiektach w całej Polsce.  Sporządzamy specjalistyczną dokumentację, która jest niezbędna aby uzyskać opinie i zezwolenia na przeprowadzanie imprez masowych.

Mam nadzieję, że serwis AbcEvent.pl przypadnie Wam do gustu i że nawiążą się miedzy Wami wzajemne relacje i współpraca.
Proszę pamiętać, że wszelkiego rodzaju eventy to skupiska wielu ludzi co może stanowić źródło dodatkowych zagrożeń. Dlatego też ze swojego punktu widzenia pragnę przypomnieć każdemu, że zabezpieczenie pod względem bezpieczeństwa ze strony profesjonalnej agencji ochrony, zabezpieczenia medycznego, bezpieczeństwa p.poż. oraz rzetelność, doświadczenie i dokładność innych firm, osób wykonujących swoją pracę jest najważniejsze!


pozdrawiam serdecznie
     Daniel Grochala
 AbcEvent.pl

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
AbcEvent.pl JEST TO PORTAL FIRM I OSÓB OBSŁUGUJĄCYCH EVENTY, IMPREZY MASOWE I OKOLICZNOŚCIOWE. DARMOWA REJESTRACJA. DARMOWE OGŁOSZENIE W STANDARDZIE.